Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.07.2019

'nın Demir'i , Kapadokya’da restoran açtı

dizisinde 'Demir Yaman' karakterine hayat veren , ticarete el attı. Ünlü oyuncu, Kapadokya’da ‘’ adında bir restoran açtı. Murat Ünalmış, yeni mekanıyla ilgili heyecanını da şöyle ifade etti: "Kapadokya'nın mistik bir tarafı var ve bana huzur veriyor. Bu toprakların ruhunu, lezzetle harmanlayıp misafirlerimizi ağırlayacağız."

Demir’in rüyası
Atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış'ın rüyası gerçek oldu. Ünlü oyuncu, hayranı olduğu Kapadokya'da 'Dream Spot' (Rüya Noktası) adında bir restoran açmaya karar verdi. 6 aydır mekanın hazırlıklarıyla uğraşan Ünalmış, hummalı bir çalışma sonrası 550 m2'lik restoranını beğeniye sundu.KAPADOKYA MANZARALI
Uçhisar Kalesi'nden Göreme, Kızıl Vadi ve Avanos'a kadar geniş bir bölümü panaromik olarak gören mekan; Anadolu'nun testi kebabı gibi yöresel yemeklerinin yanı sıra, Avrupa mutfağından da seçkin örnekleri müşterileriyle buluşturacak. Panaromik Kapadokya manzaralı mekan, teras ve kapalı alan olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Her şeyi ince eleyip sık dokuyan ve en ufak ayrıntılarla dahi kendi ilgilenen ünlü oyuncu, ürünlerin tamamını Türkiye'nin dört bir yanından organik olarak getirtecek.AÇILIŞ 5 AĞUSTOS'TA
Başarılı oyuncunun 'Dream Spot' adlı mekanın resmi açılışı ise 5 Ağustos'ta gerçekleşecek. Ünalmış, yeni mekanıyla ilgili heyecanını da şöyle ifade etti: "Kapadokya'nın mistik bir tarafı var ve bana huzur veriyor. Bu toprakların ruhunu, lezzetle harmanlayıp misafirlerimizi ağırlayacağız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.