Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.07.2019

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu ‘Mako’da filminde başrolü üstlendi

, açıldı. Başarılı oyuncu ve sunucu, lı yönetmen El-Rashidy’nin yeni filmi ‘Mako’da başrolü üstlendi. ’da da fırtınalar estiren Yıldırım, göğsümüzü kabarttı.

Yıldırım etkisi
Başarılı oyunculuğuyla ünü sınırlarını aşan Murat Yıldırım, açıldı. Atv'nin fenomen yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?'in sunuculuğunu da üstlenen Yıldırım, Mısır'da çekilecek 'Mako' adlı filmin ekibine dahil oldu.

HAYRANLARI SEVİNÇLİ
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde filmin yönetmeni Mohamed Hesham El-Rashidy ve yapımcıyla bir araya geldi. Film için görüşen ekip, daha sonra ünlü oyuncuyla anlaşma imzaladı. Filmin başrolünü üstlenecek olan Yıldırım'ın yer aldığı afiş de ya yansıdı. Başarılı oyuncunun filminde oynayacağını duyan hayranları büyük sevinç yaşadı. Ünlü oyuncuya sosyal medyada sevenlerinden tebrik mesajları yağdı.

GERÇEK BİR HİKAYE...
Yıldırım'ın başrolünü Mısırlı oyuncular Kosai Khauli, Sarah Elshamy, Khaled Anwar ve Nahed Elsebai ile paylaşacağı 'Mako' filmi, gerçek bir hikayeyi anlatıyor. Film, 1991'de Kızıldeniz'de batan 'Salem Express' adlı gemideki çok sayıda yaşanan can kaybını konu ediniyor. Film, Mısır'ın yanı sıra birçok Arap ülkesinde de izleyiciyle buluşacak.
Yıldırım, 1991'deki gemi kazasını anlatan filmin afişinde de yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.