Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.07.2019

’nın Sultan’ı tatil için servet harcadı

’nın Sultan’ı , bir aylık tatil için 312 bin lira harcadı…

BİR YILDIZ DOĞUYOR
SESI ve sahne performansıyla adını sıkça duyar olduk. Onu yıllar önce Gizli Kalsın adlı mekanda dinlerken kendini bu kadar geliştireceğini tahmin etmezdim. Fakat son dönemde YouTube'da yorumladığı şarkılarla büyük çıkış yakaladı. Şimdilerde ise İstanbul, Bodrum ve Çeşme gece hayatını elinde tutan bir isim. Sahne aldığı mekanlar günler öncesinden doluyor. Bütün işletmecilerin de gözbebeği. Tabii ki son yılların yükselen yıldızı Zeynep Bastık'tan bahsediyorum. YouTube'da ünlülerle söylediği şarkıları milyonlarca kez dinlenen Bastık'ın bu başarısını alkışlamamak elde değil…

UFUK ÖZCAN (KUYTU KÖŞE)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.