Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.07.2019

Tolgahan Sayışman'ın eşi ’ye oğlu Efehan’la reklam teklifleri yağdı

Anne olan ’ye oğlu Efehan’la reklam teklifleri yağdı. Teklifleri kabul eden Arnavut güzel, iki aylık oğluyla reklam paylaşımları yaparak paraya para demiyor…

Mini servet
İki ay önce anne olan Arnavut güzel Almeda Abazi, işlerine döndü. Instagram'da ücretli paylaşım yapan Abazi, reklamlarda eşi Tolgahan Sayışman'dan olan oğlu Efehan'a da yer verdi.Abazi, minik oğluyla sosyal medyada ilk reklam paylaşımını da geçtiğimiz gün yaptı. Almeda Abazi, bir puset markasının reklamını yaparak da bebeği sayesinde cebini doldurdu.Abazi, iki aylık oğluyla para basmaya başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.