Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.06.2019

eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Ünlü sanatçı , dolandırıcı olduğu ortaya çıkan eşi Murat Akıncı ile nikahtan 36 saat sonra ayrılık kararı almıştı. Özer, şimdi de savcılığa başvurup kendisinden 27 yaş küçük eşine uzaklaştırma kararı aldırdı.

Acı çekerek uzaklaştırdı
Ünlü sanatçı Zerrin Özer, dolandırıcı olduğu ortaya çıkan eşi Murat Akıncı ile nikahtan 36 saat sonra ayrılık kararı almıştı. Özer, şimdi de savcılığa başvurup kendisinden 27 yaş küçük eşine uzaklaştırma kararı aldırdı. Sanatçı, dün de şu melankolik paylaşımları yaptı:
"Başka bir yaşam olmalı, böylesine acı çekmek için yaratılmış olamayız", "Ben şimdiye kadar yürek acısına kulaktan şifa verildiğini hiç duymadım." Sanatçı, bu paylaşımlarla da aşk acısı çekip severek ayrıldığını gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.