Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.06.2019

Matthew tatil için ’u tercih etti

Yıldızlararası filminin yıldızı Matthew de tatil için ’u tercih etti. Megakenti karış karış gezen oyuncu, ’dan halı almayı ihmal etmedi.

Kapalıçarşı’ya ışınlandı
Dünyaca ünlü aktör Matthew McConaughey, (49) geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi ziyaret etti... Dallas Buyers Club'taki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar ödülünün sahibi olan Teksas doğumlu aktör, eşi, çocukları ve annesi ile 'u karış karış gezdi. ve ailesine, tarihçi ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç eşlik etti.

ÇOK YER GEZDİK
Aktörle fotoğrafını paylaşan Tonguç, "Az vakitte çok yer gezdik. ve Mısır Çarşısı'ndan alışveriş yaptılar. En etkilendiği yer Boğaz oldu" diye konuştu.

McConaughey, Bodrum, Kapadokya ve Efes'i de mutlaka görmek istediğini açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.