Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

'in ardından da hastanelik oldu!

’in boşanma aşamasındaki eşi , hastaneye kaldırıldı. Zerrin Özer'in ardından Murat Akıncı'nın da hastanelik olması, "Bu evlilik ikiliye yaramadı" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Evlilik aşkı öldürüyor!
'le 16 Haziran'da evlenen Murat Akıncı, önceki gün hastanelik oldu. Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu öğrenen 61 yaşındaki Özer, boşanmak kararı vermişti. Özer, zorlu süreç yüzünden fenalaşıp hastanelik olmuştu. Tansiyonu düşen Akıncı'nın da hastaneye kaldırılması "Bu evlilik ikiliye yaramadı" dedirtti.


PEŞ PEŞE HASTANELİK OLDULAR...34 yaşındaki Akıncı, Sarıyer'deki bir hastaneye kaldırıldı.Özer de geçen hafta hastanelik olmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.