Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.06.2019

Nilüfer yıllara meydan okuduğu bir kez daha kanıtladı

Usta şarkıcı Nilüfer, önceki gün objektif karşısına geçti. Kusursuz fiziği ve kırmızı kıyafetiyle göz dolduran 64 yaşındaki sanatçı, yıllara meydan okuduğunu bir kez daha kanıtladı. Başarılı şarkıcı, seksi pozlarıyla "Nilüfer'in yaşı yok" dedirtti.

Nilüfer’in yaşı yok!
Usta şarkıcı Nilüfer, şu sıralar 28 Haziran'daki Bellona Harbiye Açıkhava konserinin hazırlıklarıyla meşgul. Ünlü sanatçı, önceki gün de objektif karşısına geçti.

Kusursuz fiziği ve kırmızı kıyafetiyle göz dolduran 64 yaşındaki sanatçı, yıllara meydan okuduğunu bir kez daha kanıtladı. Başarılı şarkıcı, seksi pozlarıyla "Nilüfer'in yaşı yok" dedirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.