Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.06.2019

Sosyal medya kullanıcıları tabut şeklindeki deniz yataklarıyla ilginç paylaşımlara imza attı

Sonunda bu da oldu! Sosyal medya kültürü tabutu denize indirdi. Tatilciler, tabut şeklindeki 100 dolarlık deniz yataklarıyla ilginç paylaşımlara imza attı.

Deniz tabutu!
Deniz keyfinin olmazsa olmazı şişme yataklar, son dönemde sosyal medyadan nasibini aldı. Flamingo'dan sonra renkli paylaşımlara imza atmak isteyenler, bu yaz dondurma, karpuz ve pizza şeklindeki deniz yataklarına hücum etti. Ancak girişimciler, ilgiyi görünce hayal gücünde sınır tanımadı.Şimdi de tabut şeklinde üretilen deniz yatakları tatilcilerin beğenisine sunuldu. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, tabut şeklindeki deniz yataklarıyla ilginç pozlar verdi. Bu enteresan trende Türkiye'den ilk uyan isimse sosyetik Rachel Araz oldu. Araz, önceki gün Bodrum'da 100 dolarlık (590 lira) deniz tabutuyla poz verip bu tuhaf eğlenceye dahil oldu.Araz, renkli sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.