Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.06.2019

'in gönlü 'ın hapis cezası almasına razı olmadı! "Hapse girmesini istemem..."

Uzaklaştırma kararı aldırdığı ’ın evine girmesiyle soluğu savcılıkta alan , ‘Hapse girmesini istemem, ama kanun bu’ dedi.

İbo’ya hapis istemem

Demet Şener'in gönlü, uzaklaştırma kararı aldırdığı iki çocuğunun babası eski eşi İbrahim Kutluay'ın hapis cezası almasına razı olmadı. Şener, Kutluay'ın geçtiğimiz aylarda uzaklaştırma kararını çiğneyip evine girmesi üzerine soluğu savcılıkta almıştı.

Şener, önceki gün "Eski eşinizin hapis cezası almasını ister misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Tabii ki istemem. Ama kanun ne derse o." Eski manken, evli oldukları dönemde Edwina Sponza'yla aşk yaşayan İbo'yla geçen ay da nafaka krizi yaşamıştı.
AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.