Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.06.2019

Çağla Şıkel'in serveti kolunda

Güzel model Çağla Şıkel, sunuculukta da başarıdan başarıya koştu. Ödül yağmuruna tutulan ve 'En İyi Sunucu' ödüllerini toplayan Şıkel de kendisini ödüllendirmiş.
Güzel
model Çağla Şıkel, sunuculukta da başarıdan başarıya koştu. Ödül yağmuruna tutulan ve 'En İyi Sunucu' ödüllerini toplayan Şıkel de kendisini ödüllendirmiş. Güzel manken, bu seneki başarısını kutlamak için kendisine dünyaca ünlü marka Audemars Piguet Royal'den saat almış. Bunun için 51 bin euro yani yaklaşık 318 bin TL ödeyen Şıkel, anlayacağınız kolunda ufak bir servet taşıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.