Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.06.2019

üç masalsı kutlamaya ev sahipliği yaptı

Önceki gün üç masalsı kutlamaya ev sahipliği yaptı. Boğaz’da iki ayrı oteldeki Hint düğünlerine toplam 4 milyon euro harcandı. Üçüncü kutlama ise Meryem Uzerli’nin özel davetli olduğu Bulgar oyuncu ’nın doğum günüydü…Son
yıllarda Hintli çiftler, bir ömür mutluluğa 'evet' demek için rotalarını Türkiye'ye çevirdi. Geçtiğimiz gün de Boğaz'ın masalsı atmosferinde dünyaevine giren Hintli çiftlere yenileri eklendi. Anant ile Gauri adındaki iki Hintli genç, Four Seasons Hotel Bosphorus'ta üç gün üç gece süren bir düğünle evlendi. Yaklaşık 2 milyon euro'ya mal olduğu konuşulan (13 milyon lira) düğünde Türk gelenekleri hakimdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.