Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.05.2019

ile aşkı biten Kerem Bürsin'den ayrılık açıklaması

ile üç buçuk yıllık aşkı geçtiğimiz ay biten Kerem Bürsin, önceki gün ayrılıkla ilgili ilk kez konuştu. Bürsin, ‘Herkesten ricam bize saygılı olsunlar’ dedi.

İkimiz de mutlu olalım
Gözde çift Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, geçtiğimiz ay üç buçuk yıllık aşklarına nokta koyarak şaşırmıştı. Adı bir işadamıyla anılan Sarıkaya, "Özel hayatımıza saygı duyun" açıklaması yapmıştı.Önceki akşam Etiler'de gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Bürsin ise ayrılıkla ilgili ilk kez konuşup şöyle dedi: "Çok özele girmeye gerek yok ama insanlardan rica ediyoruz; bu süreçte bize saygılı olsunlar. İkimiz de mutlu olalım."

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.