Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.05.2019

kısa sürede kaslı vücuduna kavuştu

Eski aşkı ’yla mahkemelik olan , kendini spora verdi. Ünlü oyuncu, kısa sürede kaslı vücuda kavuştu.

Ahmet kasıldı
Popçu 'yla olaylı bir süreç yaşayan , stres atmak için kendisini spora adadı. Spor eğitmeni Konuralp Koçoğlu ile çalışan 36 yaşındaki oyuncu, özellikle son iki buçuk aylık süreçte yoğun bir spor ve beslenme programı uyguladı. Emeklerinin karşılığını gören Ahmet Kural, önceki gün paylaştığı fotoğrafla olay yarattı. Kaslı vücuduyla sosyal medyada yankı uyandıran Ahmet Kural'ın son iki ayda yağ ve şekeri tamamen kestiği öğrenildi. Yağsız pilav, salata, brokoli ve tavuk ile et tüketen Kural; sebzeleri ise sadece haşlama olarak tüketerek vücuttaki yağlarından kurtuldu.HAŞLAMA TÜKETTİ
Bol bol avokado yiyen Ahmet Kural, brokoli gibi sebzeleri ise sadece haşlayarak tüketerek fit bir görüntüye kavuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.