Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.05.2019

, kızı Defne ile aynı kaderi paylaşan minikler için kolları sıvadı

, kızı Defne’nin i yenmesinin ardından aynı kaderi yaşayanlar için de boş durmadı. Eski manken, bağış yaptığı ’nin tanıtımını da üstlenip kanserli miniklere umut oldu.Geçtiğimiz
yıl kansere yakalanan Defne Ersönmez'in sağlığına kavuşmasıyla rahat nefes alan Sinem Güven, kızıyla aynı kaderi yaşayan minikler için kolları sıvadı. 1995 Miss Turkey birinci güzeli Sinem Güven, eski eşi Murat Ersönmez'den olan 12 yaşındaki kızı Defne'nin kanserle mücadelesinde hep yanında oldu. Aylar önce lösemiye çalım atan kızıyla gurur duyduğunu her fırsatta sosyal medyada dile getiren Güven, kanser hastası çocuklar yararına çalışmalar yapan Gülmek İyileştirir Derneği'ne de destek verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.