Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.05.2019

'in hayranlarından Mardin'deki ihtiyaç sahiplerine yardım

’in fanları sanatçı adına Mardin’deki ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattı.

Mardin 'Gündeş'i
Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Hercai', çekimlere ev sahipliği yapan Mardin'in yıldızını parlattı. Binlerce kişinin akın ettiği Mardin'e ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in hayranları da yardım yağdırdı. Gündeş fanları, sanatçı adına Midyat'taki ailelere Ramazan kolisi gönderip miniklere bayramlık hediye etti.DUYGULANDIRAN JEST
Bu jestle duygulanan Gündeş, hayranlarına şu sözlerle teşekkür etti: "Her Ramazan olduğu gibi harçlıklarınızı, kazançlarınızdan ayırdıklarınızı biriktirerek o güzel gönüllerinizle yine büyük bir iş başarmışsınız. Büyük seviyorum sizi, büyük gurur duyuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.