Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2019

Milyon dolarlık start! yaz sezonuna iddialı başladı

, yaz sezonuna iddialı başladı. 2 milyon dolarlık Hint düğününe sahne olan Bodrum, lüks yatların da gözdesi.

Milyon dolarlık start
Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum, 2019 sezonundaki iddiasını şimdiden ortaya koydu. Henüz yaz sezonu açılmamasına rağmen , dünyanın en zenginleriyle dolup taşmaya başladı...Son haftalarda birçok zenginin yüzen sarayına misafirlik eden Yalıkavak Marina'ya şimdi de Ukraynalı milyarder Kostyantin Zhevago'nun 65 metrelik 'Sea Rhapsody' isimli yatı demirledi.

Hindistan'ın en zengin ailelerinden biri olan ailesinin oğlu Suraj Gıdwani de Bodrum'daki masal gibi bir düğünle evlendi. 2 milyon dolar harcanan ve 300 davetlinin katıldığı düğün; 3 gün 3 gece sürdü.
The Bodrum By Paramount Hotels'deki düğünle evlenen çift, tüm oteli kapattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.