Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.05.2019

Gizemli yat ’da

Milyonluk teknelere ev sahipliği yapan , şimdi de ultra lüks bir yatı ağırladı. İçerisi saraylara layık döşenen 74 metrelik yatın sahibi ise güvenlik nedeniyle gizli tutuluyor…

Gizemli yat Bodrum’da
, milyonluk yatlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Önceki gün Hisarönü'nden çıkan 74 metrelik yüzen saray Bodrum'a demirledi. İhtişamıyla ağızları açıkta bırakan lüks yatın dekorasyonu da şaşkına çevirdi. 6 buçuk metrelik yüzme havuzu olan yat, adeta bir yüzen saray görünümünde.Güvenlik gerekçesiyle sahibinin gizlendiği yatın bir sonraki durağının ise Kuşadası olduğu öğrenildi.Şu sıralar Bodrum'da demirli olan yüzme havuzlu mega yatın içinde mutfak, sauna ve oyun odaları da var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.