Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.05.2019

ve 'in oğulları Karan, daha kırkı çıkmadan servete kondu

ile ’in oğulları, daha kırkı çıkmadan servete kondu. lu bir şirket, Özçivit çiftinin Karan adına açtığı ve 142 bin kişinin takip ettiği Instagram hesabı için ikiliye 300 bin dolar önerdi.

Milyon dolarlık bebek
Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan Fahriye Evcen'le eşi Burak Özçivit'in şöhreti 13 Nisan'da doğan minik oğulları Karan'a da sıçradı. Magazin dünyasının gözde çifti, doğumdan önce oğulları adına Instagram hesabı açmıştı. Minik Karan'ın hesabı kısa sürede yüz binlerce takipçiye ulaştı.

'in yöneteceği hesapta henüz bir paylaşım yapılmamasına rağmen başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinden 142 bin kişi Karan'ı takip etmeye başladı. Bunun üzerine de Dubai'deki bir sosyal medya şirketi harekete geçti. Medya şirketi, iddiaya göre çifte oğullarının sosyal medya hesabının yönetimini kendilerine devretmesi ve hesabın tüm haklarını alma karşılığında 300 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) teklif etti. Henüz teklifi değerlendirme aşamasında olan ikilinin Karan'ın sosyal medya hesabı için nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu. Bu arada geçtiğimiz günlerde de Özbekistan'da bir toplu konut projesinin reklam yüzü olan Özçivit'e şirket tarafından Karan adına 800 bin liralık ev hediye edilmişti.Dubaili firma, Karan Özçivit adına açılan Instagram hesabını satın alıp burada yapacağı reklam içerikli paylaşımlarla servet kazanmayı amaçlıyor.KARAN BEREKETİ
Geçen ay oğullarını kucağına alan çifte son dönemde Ortadoğu'dan teklif yağıyor.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.