Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.05.2019

'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Sen Anlat ' 'yı da etkisi altına aldı

’in eşsiz güzelliklerini gözler önüne seren dizi, 23 ülkeye ihraç edilmişti.

Meksika'da Karadeniz fırtınası

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'in başarısı sınırları aştı. Fenomen dizi, Türkiye'nin ardından Meksika'yı da etkisi altına aldı. 22 Nisan'da 'da 'Mar Negro' adıyla yayınlanmaya başlayan dizi, büyük beğeni topladı. Hafta içi her akşam Kanal Nova'da ekrana gelen dizi, izlenme rekorları kırdı. Vedat'ın zulmünden 'a kaçan Nefes'le Tahir'in imkansız aşkını anlatan dizi, Meksikalılar'dan tam not aldı.

Dizinin başarısı bununla sınırlı kalmadı. 'Sen Anlat Karadeniz', Meksika'daki gazetelerde de manşet oldu. Kadına şiddet konusunu başarılı şekilde işleyen dizinin dünya çapında kanayan bir yaraya parmak bastığı belirtildi. Dizinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın performanslarına da övgü yağdı. Dizinin Meksikalı tutkunları 'Sen Anlat Karadeniz' için fan sayfaları da açtı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.