Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.03.2019

Eski eşi 'na ‘Tektaş alırsa evlenirim’ diyen ’ın istediği olmadı

Eski eşi 'na ‘Tektaş alırsa evlenirim’ diyen ’ın istediği olmadı. , bunun üzerine tektaşını kendi aldı. Önceki akşam yüzüğüyle şovunu yapan ünlü sanatçı, sahnelerin en büyük tektaşına sahip olan ’ı da solladı.

Taş devri

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na "Kaya ile yeniden evlenmem bir tektaşa bakar" diye takılan Hülya Avşar, kendi kendini ödüllendirdi. Çilingiroğlu'nun "Hülya ile yeniden evlenmem imkansız" demesi üzerine , tektaşını kendi aldı. Önceki akşam Yeniköy Balıkçısı'nda dostlarıyla buluşan ünlü sanatçı, çıkışta da dev tektaş yüzüğüyle havasını attı. Avşar Kızı, eski eşinin açıklaması hatırlatılınca ise şöyle konuştu:MUTLU OL YETER…
"Kaya, bir alem vallahi… Gerçekten doğru söylemiş. Biz çok iyi arkadaşız. Kaya ile evliyken bu kadar görüşmüyorduk. Fakat şimdi onun çok cici bir sevgilisi var. Onu ailecek seviyoruz. Burada önemli olan Kaya'nın mutluluğu." Ünlü sanatçı, son dönemde verdiği cesur pozlar için de "Dekolte bir kadına yakışıyorsa bunda sorun yok" diye konuştu.


55 yaşındaki spor yorumcusunun kendisinden 17 yaş küçük aşkı Seda Sevin ile kızı Zehra iyi anlaşıyor.
Bir yatak markasının yüzü olan Avşar Kızı, reklam ücretini bu devasa tektaşa yatırdı.

Avşar, yeni aldığı yüzüğüyle de Sibel Can'ın 200 bin dolarlık (yaklaşık 1 milyon 100 bin lira) tektaşını solladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.