Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.03.2019

'un lerine dan tepki yağdı

, sürpriz bir kararla oyunculuğu bıraktı. dan Türk kadınlarına ler yağdırdı. Takipçilerine ettiği küfürlerle hatırlanan eski oyuncu tepki topladı.Sıla
ve Adanalı dizileriyle ünlenen Mehmet Akif Alakurt, kariyerinde başarıyı yakalayamadı. 2015'te sürpriz oyunculuğu bıraktı. Ancak skandal haberlerle adından söz ettirmeye başladı. Oyunculuğuya değil küfürleriyle hatırlanan Alakurt, sosyal medyada oyunculuğuyla ilgili yorumlar yapan takipçilerine küfürlü cevaplar yazdı. Tepki çeken Alakurt, son olarak Türk kadınlarını hedef aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.