Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.02.2019

Komedyen 'la Mayıs 2018'de başlayan aşkı doludizgin süren Defne Samyeli'den ilginç çıkış

aşkıyla sahne ücretini ikiye katladığı iddia edilen Defne Samyeli, önceki gün alışveriş merkezinde sevgilisi sorulunca gerildi. Samyeli, ‘Cem’in şöhretiyle ilgilenmiyorum’ diye çıkıştı

Gerginsiniz bugün

Komedyen Cem Yılmaz'la Mayıs 2018'de başlayan aşkı doludizgin süren Defne Samyeli'den ilginç çıkış… Eski sunucu önceki gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. Samyeli, gazetecileri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı. 46 yaşındaki şarkıcı, "Ben önemli biri değilim. Sizin için büyük vakit kaybı. Gündemi meşgul etmek istemiyorum" diye sinirlendi.

Soruları yanıtsız bırakan Samyeli, gazetecilerin "Türkiye'nin en çok konuşulan komedyeniyle berabersiniz" sözü üzerine de ilginç bir çıkış yaptı. Yılmaz aşkıyla sahne ücretini gecelik 80 bin liraya çıkardığı konuşulan Samyeli, "Cem'in popüler olması beni ilgilendirmiyor. Ben bir vatandaş olarak alışverişe çıktım" dedi. Defne Samyeli'nin gergin halleri ise aşkının bir reklamdaki "Gerginsiniz bugün!" repliğini hatırlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.