Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.02.2019

ile yasak aşk skandalına imza atan , yine şaşırtmadı

İşlerinden çok skandallarıyla adından söz ettiren , önceki akşam Balat’taydı. Geçen ay evli yemek şefi ile yasak aşk skandalına imza atan popçu, olayın hatırlatılması üzerine güldü. Sıla’nın bu trajikomik hali tepki çekti

Trajikomik!

Son dönemde çalkantılı özel hayatıyla manşetlerden düşmeyen Sıla'ya bir haller oldu. Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini öne sürerek aylarca adından söz ettiren popçu, geçen ay ise evli yemek şefi Hazer Amani ile 'ta aracının içinde sarmaş dolaş yakalanmıştı. , önceki akşam da şarkıcı Ayta Sözeri ve gazeteci Rahşan Gülşan ile Balat'taki Agora Meyhanesi'ndeydi.


DÜNYA UMRUNDA DEĞIL!
Ayakta durmakta zorlanan popçunun keyfi yerindeydi. Dört saat sonra mekandan ayrılan Sıla'ya Amani ile imza attığı yasak aşk skandalı soruldu. 2013'ten beri Deniz Mumcuoğlu ile evli olan Amani'yle ilişkisi hatırlatılan popçu, yasak aşk sorularına gülerek tepki verdi. Bir yuvanın yıkılmasına neden olarak gösterilen Sıla'nın bu tepkisi "Gülüyor, ağlanacak haline" dedirtti. Bu arada popçu, Kural'la kavgasından 18 saat sonra eğlenirken çekilen ve üzerinde oynama yapıldığı iddia edilen görüntülerinin oyuncunun avukatı tarafından basına sızdırıldığını öne sürüp şikayetçi olmuştu. Sıla, dün konuyla ilgili ifade verdi.

ile geçen ay kucak kucağa görüntülenen Sıla'nın yasak aşk skandalı bir evliliğe mal oldu. İhaneti affetmeyen Deniz Mumcuoğlu, Amani'den ayrılmaya karar verdi. Sıla ise yasak aşka gülmekle yetindi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.