Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.02.2019

'dan flaş oyunculuk açıklaması

Binicilikte de usta olan ve birçok ünlüye at binme dersi veren , ‘Yaptığınız işin saygı görmesi için para kazanmanız şart ama ben tiyatrodan vazgeçmem’ dedi

Hayat dersi
Oyunculuğun yanı sıra binicilikte de usta olan Cemal Hünal, önceki gün Bebek'te gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Kendisine ait at çiftliğinde birçok ünlüye binicilik dersi verdiğini söyleyen Hünal, oyunculukla ilgili de şunları söyledi:

"Benim için oyunculuktaki er meydanı, tiyatro sahnesidir... Ama kapitalist düzende, para kazanmadan yapılan iş saygı görmüyor. Buna rağmen ben tiyatro sahnesinde vakit geçiriyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.