Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.01.2019

açıkladı! 'Çok utandım'

Müslüm filminin genç yıldızı , ile aşk yaşadığına dair çıkan haberleri görünce şaşırdığını belirtti. “Çok utandım” dedi.

Şaşkın Şahin
Adanalı genç oyuncu Şahin Kendirci 'Müslüm' filmindeki performansıyla adından söz ettirdi. Aynı zamanda sesiyle de herkesi etkiledi. Geçtiğimiz günlerde ise yaptığı her hareketle gündem olan genç ve başarılı şarkıcı Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edildi.

BİZİ BİLEN BİLİYOR

Hakkında çıkan haberleri yalanlayan şunları söyledi: "Aleyna ile tanışmıyoruz. Yaptığı işlere saygım sonsuz. Sesini ve şarkılarını da seviyorum. Fakat böyle bir konu söz konusu dahi olamaz. Bu tür haberlere üstelik bu yaşımda malzeme edilmem beni üzüyor. Çünkü ailem de okuyor bu haberleri. Açıkçası haberleri gördüğümde hem üzüldüm hem de çok utandım. Demek ki ilerleyen zamanlarda böyle şeyler karşımıza çıkacak. Neyse ki bizi bilen biliyor."


Muhammet Kendirci-Şahin Kendirci

BEN DAHA YAKIŞIKLIYIM

Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci, 'da bir restoranda komi olarak çalışıyor. 10 yaşından beri çalışarak ailesine yardımcı olan genç adam, "Onun sesi güzel. Ama ben de ondan daha yakışıklıyım"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.