Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.01.2019

'in annesi hayatını kaybetti! Ünlü isimlerden Hande Erçel'e destek mesajı

’in bir süredir tedavisi gören annesi, hayatını kaybetti. Ünlü isimler ve sevenleri genç oyuncuya mesajları ile destek verdi...

Ah annem
Bir süredir tedavisi gören 'in annesi Aylin Erçel'den acı haber geldi. İlik kanseri olan genç kadın, dün sabaha karşı hayatını kaybetti. 24 yaşındaki oyuncu Hande Erçel'in annesinden gelen acı haber, tüm 'yi derinden etkiledi. Aylardır hastanede yatan annesinin başından bir an bile ayrılmayan Erçel, yaşadıkları için "Bu süreçte bin yıl büyüdüm" demişti. Annesinin iyileşmesi için donör olacağını açıklayan güzel oyuncu, ülkemizdeki kök hücre bağışı için de yetkilileriyle bir araya gelmişti. Yaşadığı acı karşısında büyük şok ve üzüntü yaşayan Erçel'i teselli etmek için hastaneye koşanlar arasında eski sevgilisi şarkıcı da vardı.
DUA VE DESTEK İSTEMİŞTİ
Oyuncu Hande Erçel, hastanede tedavi gören annesinin başından hiç ayrılmamış, sevenlerinden dua istemişti.

ANCAK YAŞAYAN BİLİR
ANNE acısıyla yanıp kavrulan Hande Erçel'e ünlü isimlerden de destek gecikmedi. Ünlüler, güzel oyuncuya başsağlığı diledi.
PINAR ALTUĞ ATACAN: Genç yaşta annesiz kalmak. Bu acıyı ancak yaşayan bilir, anlar. Başın sağ olsun Hande'ciğim. Anneciğinin mekanı cennet olsun.
O seni hep görecek ve seninle gurur duymaya devam edecek.
HATİCE: Rabbim kimseyi ailesi ile sınamasın. Çok üzüldüm çok.
Mekanı cennet olsun anneciğinin.
Rabb'im sabırlar versin Hande'cim.
AYNUR AYDIN: Kendisi ile hiç tanışmadık. Az önce haberlerde gördüm. O kadar üzüldüm ki. Ah be güzel yüzlü Hande, başın sağ olsun. Anneciğinin mekanı cennet olsun.
ÖZLEM ADA ŞAHİN: Güzel kalpli Hande, anneciğin nurlar içinde yatsın. Allah sabır versin, sen çok güçlü birisin. Çok üzüldüm.
HADİSE: Sevgili Hande ve Gamze ne desek boş. Ne yazsak boş. Tüm dualarımız anneciğiniz için, ikiniz için. Anneciğinizin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin.
TUĞBA ÖZEK: Allah sabır versin.
HACI SABANCI: Allah rahmet eylesin.
EBRU DESTAN: Kalbim acıdı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.