Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.01.2019

Hakkı ’nin en başarılı i’ ödülünü kazandı

'ta 7 şubesi bulunan pizzacı Hakkı ’nin en başarılı i’ ödülünü kazandı. Dünyaca ünlü Türk doktor ’ün beslenme uzmanı olan kızı Daphne de ödül alanlar arasındaydı.
Diyarbakırlı
Hakkı Akdeniz, ABD'de tarih yazdı. 2001 yılında beş parasız gittiği New York'ta azmi ve çalışkanlığıyla pizza imparatorluğuna uzandı. New York'ta 7 şubesi bulunan ve Hollywood ünlülerinin sıklıkla ziyaret ettiği "Champion Pizza" dükkanının sahibi olan Hakkı Akdeniz, evsizleri de unutmadı. Her çarşamba günü evsizlere ve göçmenlere yüzlerce dilim pizza dağıttı. Başarıları ve yaptığı iyilikler nedeniyle şimdiye kadar 12 ödül kazanan Akdeniz, ödüle doymadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.