Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.11.2018

Ailesiyle teselli buldu

’nın önceki akşam kızı Melisa ile Miami’ye uçtuğu saatlerde da ailesiyle yemekteydi. Ünlü televizyoncu, kızları Banu, Yasemin ve Leyla ile bir araya gelerek moral depoladı

Ailesiyle teselli buldu

Şeyma Subaşı, önceki gün kızı Melisa ile Miami'ye giderken Acun Ilıcalı ise akşam saatlerinde ailesiyle bir araya geldi. Boşanma sonrası "Tabii ki üzgünüz" diyen Ilıcalı, önceki evliliklerinden olan kızları Banu, Leyla ve Yasemin ile birlikte yemeğe çıktı. Ünlü televizyoncu, çıkışta ailesiyle poz verirken de keyifliydi. Akatlar'daki bir restoranda kızlarıyla bir araya gelip moral depolayan ünlü televizyoncu, mekan çıkışında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ilıcalı ile fotoğraf çektirmek için sıraya giren kalabalık, ünlü televizyoncuya sevgi gösterisinde bulundu. ise her zamanki mütevazılığıyla sevenleriyle tek tek fotoğraf çektirdi. Acun Ilıcalı, daha sonra ise sahibi olduğu televizyon kanalında çalışanlarıyla toplantı yapmak için ofisine geri döndü.

ACUN'A SEVGİ SELİ
Ünlü televizyoncu, mekan çıkışında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.