Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.11.2018

Sinem Kobal'ın huzur odası

Güzel oyuncu Sinem Kobal, ’daki evinin bir odasını kütüphaneye çevirdi. Kobal, burada saatlerce kitap okuyup huzur buluyor

Huzur odası!
Yeni sezonda setlerden uzak kalan Sinem Kobal, vaktinin çoğunu kişisel gelişimine ayırıyor. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile Emirgan'daki evinin bir odasını kütüphaneye çeviren güzel oyuncu, burada psikoloji ve oyunculuk alanındaki kitapları okuyor.Kobal, önceki gün de kendi zevkine göre dekore ettiği okuma odasının fotoğrafını Instagram'da paylaştı. 31 yaşındaki oyuncu, bu kareye de İngilizce "Benim mutlu yerim" notu düştü. Kobal'ın çeşit çeşit kitabın yer aldığı ve huzur dolu anlar sunan okuma odasına takipçileri hayran kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.