Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.11.2018

cömertliğini konuşturdu

, yakın dostu Berkay’ın eşi ile kızı Arya için ’da kesenin ağzını açtı. Popçu, anne ile kızına ’dan 7 bi 700 liralık alışveriş yaptı

Cömert hala
Geçtiğimiz günlerde İtalya'ya giden Demet Akalın, sevdikleri için de yüklü alışveriş yaptı. Akalın, önceki gün popçu Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'le kızları Arya'ya Louis Vuitton'dan aldığı hediyeleri götürdü.Şahin de
popçunun kendisi için aldığı 3 bin 680 liralık ev terliği ve kızı Arya'ya getirdiği 2 bin 800 liralık kaban ile bin 300 liralık bereyi "Ne yeğenini ne de beni unutur" notuyla paylaştı. Akalın, bir kez daha cömertliğini konuşturdu.

Ev ayakkabısı 675 Dolar

Kaban 400 sterlin - Bere 245 dolarkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.