Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.11.2018

Aşk 'Metin'i

ile Adriana Lima, sosyal medyadan birbirlerine ilanı aşk etti. Yazar, sevgilisinin ‘Mutluluğumsun’ paylaşımına ‘Ayrıldıktan birkaç saat sonra seni özledim. Benim tapınağım’ karşılığını verdi

Aşk Metini

Yazar ile Adriana Lima aşkı, magazin dünyasının gündeminden düşmedi. Bir süre önce sevgilisini görmek için ABD'ye giden Hara, aşkıyla bir süre vakit geçirdi. Ancak Lima, Victoria's Secret defilesinin hazırlıkları için 'a gitti. 'ta kalan Hara da motosikletiyle sevgilisinin köpeğini gezdirdi. Motosikletin üzerinde çekilen fotoğrafını Instagram hesabına yükledi.Fotoğrafın altına da "Hızlı ve Öfkeli filminin düşük bütçeli versiyonu" notunu ekledi. Ünlü manken ise sevgilisinin paylaşımına, "Bütçe, hayatıma getirdiğin mutluluğu satın alamaz" diye yanıt verdi. Hara da bu mesaja "Ayrıldıktan sadece birkaç saat sonra seni özledim. Benim tapınağım" yanıtını vererek aşkını bir kez daha belgeledi.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.