Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2018

şarkılarıyla 'i gözyaşlarına boğdu

Önceki akşam İzmir’de sahne alan ’ı izleyen , duygu seline kapıldı. Gözyaşlarına hakim olamayan Tatlıses’e Can sahneden “Ağlamak yok İmparator” diye seslendi

'Can'dan şarkılar ağlattı!
Ünlü sanatçı Sibel Can, önceki akşam İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluştu. Can, Kerki ve Solfej'in düzenlediği konserde hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. Sanatçıyı izleyenler arasında İzmir'e yerleşen İbrahim Tatlıses de vardı.
İmparator, Can'ın 'Yalan' şarkısını söyleyerek jest yapması üzerine gözyaşlarına boğuldu. Ünlü sanatçı da Tatlıses'i "Ağlamak yok İmparator. Hiç yakışıyor mu sana İbrahim Bey" diyerek teselli etti. Can, Tatlıses'in yeni albümünü yakında çıkaracağını da sahneden müjdeledi.Can, şarkılarını söylerken Tatlıses de böyle gözyaşlarına boğuldu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.