Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.09.2018

Olay kadın suspus

Dün bir davette ortaya çıkan , Şener ve Kutluay olaylarıyla ilgili yine konuşmadı

Olay kadın suspus
Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın boşanma sürecinden itibaren gazete manşetlerinden düşmeyen Edwina Sponza, geçtiğimiz günlerde yine gündemdeydi. Eski eşinden talep ettiği 10 milyon TL'lik tazminat konusunda ısrarlı olan Şener, Bebek'te evliliğinin bitme nedeni olarak ilan ettiği Sponza ile Kutluay'ın fotoğraflarını çekmişti.Olay fotoğrafların ardından yine ortalardan kaybolan sosyetik güzel, dün Minsk'te düzenlenen bir davette ortaya çıktı. H&M markasının lansmanına katılan , keyifli halleriyle dikkat çekti. Sponza, gazetecilerin Demet Şener'in açıklamaları ve 'la çekilen fotoğraflarıyla ilgili sorular karşısında ise yine suskun kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.