Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.09.2018

Sıfırladı!

ile kardeşleri arasında kılıçlar çekildi. Popçu, para yüzünden arasının bozulduğu ve iş bağlantılarını kopardığı Hülya ile ’ü instagram’da takipten çıkardı. İkiliye ‘Sıfır tolerans’ diyen popçudan, kardeşi de nasibini aldı

Sıfırladı!
Kardeşleriyle arasındaki sorunlarla gündemden düşmeyen Hadise'den şok hamle! Annesi Gülnihal Açıkgöz'ün geçtiğimiz aylardaki intihar girişimiyle sarsılan ünlü popçunun kardeşleriyle arasının para mevzuları nedeniyle bozuk olduğu annesinin yazdığı mektubuyla ortaya çıkmıştı. Ablası Hülya Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz'le birbirlerine dan paylaştıkları imalı mesajlarla göndermede bulunan , dün ikileye son golünü attı.

ABLAYA DAVA AÇMIŞTI
Menajerliğini üstlenen ve imaj danışmanlığını yapan kardeşi 'le tüm iş bağlantılarını bitiren popçu, ikiliyi instagram'da da takipten çıkardı. Sosyal medyada yalnızca kardeşlerini takip eden Hadise, erkek kardeşi Murat Açıkgöz'ü de takibi bıraktı. Kardeşlerine adeta savaş açan popçu, geçtiğimiz günlerde de ablasının kendisi üzerinden elde ettiği maddi kazancı geri almak için mahkemeye başvurmuştu.PSİKOLOJİK DESTEK ALIYOR
Adını kullanarak reklamını yapan ablasının kendisi üzerinden elde ettiği maddi varlıkları geri alma talebinde bulunan 33 yaşındaki popçunun, sıkıntılı günlerinde ailesinin sırt çevirmesi nedeniyle psikolojisinin bozulduğu ve bunun için profesyonel destek aldığı iddia edildi. Bu arada abla Hülya Açıkgöz'ün de kendisini itibarsızlaştırdığı gerekçesiyle Hadise'ye karşı dava açma hazırlığında olduğu da konuşuluyor.

L BAŞTAN HAYAT
Tüm ailesine rest çeken Hadise, kardeşleriyle bütün ilişkisini bitirdi. Sosyal medyada ailesiyle ilgili paylaşımları silen popçu, dün de kardeşlerini takipten çıkardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.