Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.08.2018

Doğal star!

, nesli tükenmekte olan ’lar için seferber oldu. Önceki gün eşi ’le ’daki kampa gönüllü olarak katılan ünlü oyuncu, yuvalarından çıkan yavruların güvenle denize ulaşması için çabaladıRol
aldığı dizi, film ve reklamlardan milyonlarca lira kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, mütevazı kişiliğiyle bir kez daha gönülleri fethetti. Doğaya olan sevgisiyle bilinen yakışıklı oyuncu, önceki gün kendisi gibi sosyal sorumluluk projelerine duyarlı olan eşi Başak Dizer'le alkışlanacak bir harekete imza attı. Ünlü çift, Dr. Ali Fuat Canbolat başkanlığındaki EKAD'ın kampına gönüllü olarak katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.