Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.07.2018

Kurt kapanı

’ın eşi , hacizlik oldu! Ailesiyle sahibi olduğu lojistik firmasının piyasaya 100 milyonu aşkın borcu olduğu ortaya çıkan Kurt, köşeye sıkıştı. İşadamı, ‘Çalışanlarım dahil herkesin borcunu ödeyeceğim’ dedi

Kurt kapanı
Şarkıcı Demet Akalın'ın mutluluğuna gölge düştü. Sevilen şarkıcının işadamı eşi Okan Kurt, şu sıralar hacizlerle boğuşuyor. Kurt Ailesi'nin sahip olduğu Martaş Lojistik'e bağlı TIR'lara haciz konuldu. Şirketin yaşadığı mali sıkıntı ve bankalara olan yaklaşık 100 milyon liralık borcu nedeniyle birçok firma da Martaş ile çalışmaya son verdi. Sadece alacaklı şirketlerin değil çalışanlarının da ları nedeniyle dava açtığı Kurt, dün avukatı aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada maddi sıkıntıda olduğunu doğruladı.HER ŞEYİNİ SATTI MI?
Kendisini davalık ve hacizlik olmaya kadar getiren sürecin 3 ay önce başladığını itiraf eden Okan Kurt, herkese borcunu sırayla ödeyeceğinin altını çizdi. Bu arada Kurt'un borçları nedeniyle üzerine olan birçok gayrimenkulü sattığı hatta bazılarının tapularını ise başkalarının üzerine yaptığı iddia edildi. 'un yaşadığı mali kriz üzerine gözlerin çevrildiği Demet Akalın ise hiçbir açıklama yapmadı. Bu durumdan bir süredir haberdar olan ünlü popçunun, eşinin borçları konusunda maddi destek verip vermeyeceği ise merak konusu.

YEDEK İŞİ DJ'LİK
Kurt'un bir süredir 'lik yapması, "Borç batağındaki Okan Kurt, yan gelir elde etmek için müziğe el atmış" dedirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.