Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.06.2018

Hayran bıraktılar

Kerem Bürsin’in hayranları, yakışıklı yıldızın 31. nde yardım kuruluşlarına bağış yaptı. Bürsin fanları, 5 kişilik bir ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını karşılayıp çocukları da unutmadı

Hayran bıraktılar
Ünlü oyuncu Kerem Bürsin'e 4 Haziran'daki 31. yaş gününde hayranlarından çok anlamlı hediyeler geldi. Bürsin adına Kızılay'ın aşevlerine bağış yapan sevenleri, 5 kişilik bir ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını giderdi.

ALKIŞLIK DAVRANIŞ
Bürsin'in fanları, Şanlıurfa'daki bir anasınıfının kitap, kırtasiye, halı ve oyuncak ihtiyacını karşıladı. Oyuncunun sevenleri, Down Sendromu Derneği'ne de bağış yaptı. İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Bürsin fanları oyuncuyu da unutmadı.YOK BÖYLE HEDIYE...
Hayranları, Bürsin için müzisyenlere özel beste yaptırdı. Genç oyuncunun canlandırdığı karakterleri illüstrasyon ustası tarafından resmettiren fanlar, tabloyu Bürsin'e hediye etti. Oyuncunun hayranları Bürsin'in hayatına dokunmuş kişilerin doğum günü dileklerinin yer aldığı bir video da çekerek yıldızı mest etti.Yardım kuruluşlarına Kerem Bürsin adına bağış yapan sevenleri oyuncu için özel bir tablo da hazırlattı.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.