• Saklambaç
  • 08.12.2017
  • Son Güncelleme: 08.12.2017 - 23:46

Korkusuz korkak!

Kaçırılma korkusu nedeniyle İstanbul’da 6 korumayla gezen , önceki gece eğlencesini ilginç bir adreste noktaladı. İkoncan, eşiyle korku evine gitti

Korkusuz korkak!

Sosyetik Süreyya Yalçın, İstanbul'da diken üstünde yaşıyor. 2009'da yakalanan El Kaide örgütünün bir üyesi Yalçın'ı kaçırıp 1 milyon dolar fidye istemeyi planladıklarını açıklamıştı. 2008'de hayatını kaybeden işadamı Faruk Yalçın'ın 3 milyar dolarlık servetini bıraktığı kızı Yalçın, o günden sonra İstanbul'da korumayla gezmeye başladı.

ADIM ADIM TAKİP...
Geçtiğimiz yıl Ozan Baran'la evlendikten sonra hayatına ABD'de devam eden ikoncanı geçtiğimiz hafta geldiği İstanbul'da korumaları adım adım takip ediyor. Önceki akşam da eşiyle Karaköy'deki Drone adlı mekanda eğlenen ikoncanın yakın korumaları çevrede kuş uçurtmadı. Ünlü çifte tam 6 koruma eşlik etti. İkili, gecenin ilerleyen saatlerinde ise eğlenceye ilginç bir mekanda devam etti.

KURAL BOZMADI...
Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı temkinli olan Yalçın, eğlenceye gelince korku evlerinden vazgeçmiyor. Sık sık korku evine giderek adrenalin dolu anlar yaşayan ikoncan, önceki gece de kural bozmadı. Yalçın, korku evinde gerilim ve eğlence dolu anlar yaşarken mekanın her bir köşesinde konumlanan korumaları da tetikteydi…

KUÇ UÇURTMADILAR
Süreyya Yalçın ve Ozan Baran'a tam 6 koruma eşlik etti. Sosyetik ikoncan, eşiyle mekandan çıkmadan önce aracın etrafını saran korumalar, etrafta kuş uçurtmadı. O anlar da objektiflere böyle yansıdı.

Yalçın'ın en büyük hobilerinden biri, son dönemde popüler olan korku evlerine gitmek.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

maho maho

böyle bir karı bulamadım gitti...Maşallah.bebek bebek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2017 14:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT