Bugünkü
Takvim

Gülben’e şok

Şarkıcı Ergen’den sonra avukatının da bir eğitim projesiyle yolları ayrıldı. Avukatın görevine ise Erhan Çelik getirildi!..

  • Saklambaç
  • 31.10.2017
ABONE OL
Gülben’e şok
Evli işadamı Tolga Duğles'le yasak aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen'e bir kötü haber daha. Ergen'in 'Çocuklar Gülsün Diye' isimli proje kapsamındaki bir okul açılışına yasak aşkıyla katıldığı gerekçesiyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından projeyle ilişiği kesilmişti. Şimdi de Ergen'in avukatı Altın Mimir'in de "Bizim Çocuklarımız" isimli dernekle ilişiğini kesip okul projelerini elinden alan Bakanlık, yerine sürpriz bir ismi getirdi. Avukat Mimir, projeden kendi isteğiyle çekildiğini açıklasa da yerine getirilen isim Gülben Ergen'i şoke etti. Avukat Mimir'in yerine Erhan Çelik geldi. Ergen'in kendisini evli oldukları dönemde 'le aldattığını iddia eden Çelik'in bu göreve getirilmesi "Gülben, asıl şoku şimdi yaşayacak" dedirtti. Birbirlerine olan düşmanlıkları mahkemeye taşınan Ergen ile Erhan Çelik arasındaki son savaşı ise böylece Çelik kazanmış oldu.

kalan karakter 1000

yısıf yısıf

yasak aşk yaşarken çocuklarının psikolojisi önemli değilmi ,bişey oldumu çocukların psikolojisi bozulyyor diye bas bas bağırırlar,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.10.2017 14:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.