Bugünkü
Takvim

Korku çemberi

Sapık bir hayranının evine girmeye çalıştığı , önceki gece yaş gününü kutladığı mekanda etten duvar ördürdü

  • Saklambaç
  • 23.10.2017
ABONE OL
Korku çemberi
İstinye'de lüks site içindeki evine takıntılı bir hayranının girmeye çalışmasıyla büyük korku atlatan Hadise, diken üstünde yaşıyor. Önceki gün 32. yaş gününü Levent'teki Jungle adlı mekanda kutlayan şarkıcı için mekana giriş ve çıkışta etten duvar örüldü. 'yi gece boyunca yakın koruması adım adım takip etti. Takıntılı hayranı yüzünden sıkıntılı günler geçiren Hadise'ye sevenleri ise sürpriz yaptı. anlamlı hediye Sanatçının fan kulübü, şarkıcı için Balıkesir İlyaslar Hatıra Ormanı'na 67 fidan dikti. Bu hediyeyle havalara uçan Hadise, "Ben de sevenlerime teşekkür etmek için 67 tane fidan bağışlıyorum" dedi.Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.