Bugünkü
Takvim

İştah açan sergi

  • Saklambaç
  • 18.10.2017
ABONE OL
İştah açan sergi
Kariyerini 5 yıldır profesyonel yemek fotoğrafçısı olarak sürdüren eski gazeteci İlkay Öztürk, ilk kişisel sergisini Moda İstasyon'da açtı. Yemek fotoğrafçılığıyla olan hikayesi 12 yıl öncesine dayanan Öztürk'ün 'Lezzetin Renkleri' adlı sergisi sanatseverlerin iştahını kabarttı.

"Benim işim yemeklere hikaye katmak" diyen Öztürk, ekledi: "Benim için fotoğraf; heyecan, tutku ve adrenalin demek. Yemekleri bilindik pozların dışına çıkarıyorum. Bazen hüzünlü, bazen coşkulu, bazen de mutlu oluyorlar." 'ün sergisi, 22 Ekim'e kadar ziyaret edilebilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.