;

Vay uyanık vay

, Bodrum’da 9 milyon TL’lik yatıyla havasını attı ama iş vergi ödemeye gelince uyanıklık yaptı. Şovmenin sevgilisiyle tatil yaptığı ‘Samatya’ isimli yatında ABD bayrağı dalgalanıyordu!

Vay uyanık vay
Sahip olduğu milyonluk spor arabaları ve lüks yaşamıyla imrendiren Cem Yılmaz, şaşırttı! Önceki gün eski sevgilisi Özge Sabuncu'yla yeni aldığı 9 milyon TL'lik lüks motor yatında görüntülenen ünlü şovmenin uyanıklığı gözlerden kaçmadı. Yıllar önce 'Samatya' isimli teknesine Türk bayrağı asarak alkışları toplayan Yılmaz, aynı adı verdiği yeni teknesinde ise bu kararından çark etti. Lüks motor yata ABD bayrağı asan ünlü şovmen, Sabuncu'yla gün boyu deniz ve güneş keyfi yaptı.


Ünlü komedyen, denize çivileme atlarken burnunu tıkayarak da karizmayı çizdirdi.


Yılmaz, merdivenlerden çıkarken göbeği ve göğüsleri yer çekimine böyle yenik düştü!


Cem Yılmaz'ın aksine genç aşkı, son derece fit bir görüntü sergiledi.

​AŞIRI KİLOLARI ŞOKE ETTİ!
Denizde scooter ile de neşeli anlar yaşayan , sudan çıktığı anda ise hayranlarını ikinci kez hayal kırıklığına uğrattı. 44 yaşındaki şovmenin iyice büyüyen göbeği ve irileşen göğüsleri dikkat çekti. Bu arada milyonluk yatına Amerikan bayrağı takarak daha az vergi ödemeyi amaçlayan Cem Yılmaz'ın bu ilk uyanıklığı değil... İmza attığı tüm filmlerini sponsorlar sayesinde neredeyse bedavaya getiren ünlü şovmen, geçtiğimiz yıl da daha ucuza alkol ve sigara almak için sık sık Bodrum'dan Yunanistan'a geçerek "Uyanık Cem" dedirtmişti.MİLYONLUK YATA KÜÇÜK HESAP
Devlet, yat sahiplerini teşvik etmek amacıyla Türk bayrağı asılı teknelerden alınan vergide indirim yaptı. Ancak buna rağmen Cem Yılmaz gibi birçok ünlü isim, halen teknesine yabancı ülke bayrakları asıyor.

Doğan Savaş-Bodrum
Etiketler:
  • 06 Eylül 2017, Çarşamba

kalan karakter 1000

Atakan Atakan

Yan teknenin bayrağını fotoğrafa alıp amerikan bayrağı sanki o teknedeymiş süsü vermek Türk bayrağı olduğunu bile bile iftira atmak nasıl bir hak düşüncesidir?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 07.09.2017 08:50
alp alp

Kendi teknesinde Türk bayrağı var. Neden kadrajla oynayıp önündeki tekneyi kendi teknesi gibi gösteriyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet99
hayır0
cevapla 06.09.2017 12:24
sss sss

keriz biziz yani vergisini ödeyenler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır15
cevapla 06.09.2017 09:25
CANIM TÜRKİYEM CANIM TÜRKİYEM

SERVETİNİ BU ÜLKEDEN KAZANAN VE BU MİLLETİN SANATÇISI OLANLAR BENİM ÜLKEMİN ŞANLI AY YILDIZLI BAYRAĞINI GURURLA DALGALANDIRMALI DEĞİL Mİ CEM YILMAZ ? NEDEN ABD BAYRAĞI? PARAN MI YOK?

Aynı Görüşte misiniz?
evet35
hayır55
cevapla 06.09.2017 09:06
hsyn hsyn

ya kardesım serefsızlık parayla degıllllllllllll.

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır13
cevapla 06.09.2017 08:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.