Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.08.2017

Cennet Koyu’na talip

Birçok ülkede yatırımı olan , ’a hayran kaldı. 1 hafta ilçenin koylarında mavi tura çıkacak olan Prens, Göltürkbükü Cennet Koyu’ndaki 15 milyon euro’luk arsaya da talip oldu

Cennet Koyu’na talip
Suudi Arabistan Prensi El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud ailesiyle 'a geldi. Özel uçağından 300 bavulla inen aile, VIP minibüslerle Mandarin Oriantel'e gitti. Geceliği 40 bin euro olan lüks villada kalan ve 300 metrelik koyla 20 locayı kapatan prens, öğleye kadar denize girdi. Öğleden sonra bisikleti ve 10 korumasıyla Türkbükü'nde 1.5 saat tur atan prens, bunalınca tişörtünü çıkardı. Suudi prensin, Bodrum'da 6 gün kaldıktan sonra 87 metrelik lüks yatıyla mavi tura çıkacağı öğrenildi. Ancak Suudi Prens, sadece tatil için Türkiye'ye gelmedi. Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu'nda, Mandarin Oriental'e komşu, denize 2. parsel eşsiz manzaralı arsa için de görüşme yapacak olan Prens'in, buraya çok özel bir malikane yaptırmak istediği iddia edildi. 15 milyon euro istenen arsanın büyüklüğü 7 bin 903 metrekare. Bölgenin en önemli arsası olarak gösterilen yere hayran kalan Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, daha önce de birçok kez Bodrum'a gelmişti. 32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Suudi prens ve ailesi için 87 metre uzunluğundaki Kingdom KR5 isimli üzerinde helikopteri ve yüzme havuzları bulunan ultra lüks yat, prens ve ailesinin konakladığı otelin bulunduğu koya demirledi. 62 yaşındaki Prens'in sempatik tavırları da dikkat çekti.

Doğan SAVAŞ/BODRUM

kalan karakter 1000

gs,,lı  bir  vatandaş,, gs,,lı bir vatandaş,,

senin gibi müslümanın ,senin müslümanlıkla alakan yok pis münafık ,dünyada bir sürü aç açıkta sığıntı müslüman var ,çadırları dolaş ,onlara yardımlarda bulun ,kabirde ne yapacan merak ediyorum,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.08.2017 16:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.