;

Reklam şovu!

Arkadaş olduklarını söyleyen ile Tan Taşçı’nın ilişkisine akıl sır ermiyor. Popçu ilişkilerini soran gazetecilere “Önce single sonra aşka devam” diyerek şaşırttı

Reklam şovu!
Aşkları Bodrum'da ortaya çıkan Asena Atalay'la popçu Tan Taşçı'nın şovu İstanbul'da sürüyor. Aşk sorularına kaçamak yanıtlar veren ikili, önceki gün de kural bozmadı. Yeniköy'de bir kafe çıkışı görüntülenen ünlü sunucuyla Tan Taşçı'nın keyfi yerindeydi. Arkadaş olduklarını söyleyerek kaçamak cevaplar veren , taksiye binerken Taşçı'nın açıklaması şaşırttı.

Kendisine "Besteleriniz güzel, Asena Hanım'la çalışmanız olacak mı?" diye sorulan popçu, "Önce single, sonra aşka devam" diye cevap verdi. Bu sözler ise taksinin arka koltuğunda oturan Asena Atalay'ı gülme krizine soktu. Meraklı bakışlar arasında uzaklaşan ikilinin bu halleri de "Reklamları izlediniz" yorumlarını beraberinde getirdi.

Aydın HAMZA
Etiketler:
  • 14 Ağustos 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.