;

Özgür Seçkin!

Kaan Tangöze’den boşandıktan sonra kalbini aşka kapatan , özgürlüğün tadını çıkarmaya başladı. Güzel model, kalbini Nurgül Yeşilçay’ın eski aşkı Özgür İnal’a kaptırdı

Özgür Seçkin!
Duman grubunun solisti ve çocuklarının babası Kaan Tangöze'nin kendisini Kıvılcım Ural'la aldatması üzerine 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene bitiren Seçkin Piriler, zor günleri geride bıraktı. Aradığı aşkı sonunda bulan Piriler, gönlünü Nurgül Yeşilçay'ın eski sevgilisi Özgür İnal'a kaptırdı. Çiçeği burnunda aşıklar, önceki gün Bebek'te üstü açık spor otomobilleri içerisinde objektiflere yakalandı. Görüntülendiğini fark eden ikili, panikle kaçmaya çalıştı. Ancak iş işten geçmişti…


Sevgilisiyle lüks otomobile atlayıp Bebek'te turlayan Seçkin Piriler, bir anda karşısında gazetecileri görünce aşkına gaza basmasını söyledi.

FOTOLARI SİLDİRMEK İSTEDİLER
Her ne kadar yüzünü gizlemeye çalışsa da görüntülenmekten kurtulamayan Seçkin Piriler'le Özgür İnal'ın 2 aydır birlikte olduğu öğrenildi. Kendilerine yöneltilen sorular üzerine kaçamak dolu cevaplar veren ikili, fotoğraflarını sildirmek için de yoğun çaba harcadı. Ancak sevgililer amaçlarına ulaşamadı. İkili, çaresiz yollarına devam etti.

GÜZELLEŞİRKEN TANIŞTILAR
Adını geçtiğimiz yıl ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'la yaşadığı aşkla duyuran Özgür İnal'ın Seçkin Piriler'le nasıl tanıştığı da çok geçmeden öğrenildi. Konuşulanlara göre Piriler, İnal'ın sahibi olduğu Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinin müdavimi… Sık sık güzellik merkezine giderek bakım yaptıran eski manken, İnal'la bu sayede tanıştı ve ikilinin arkadaşlığı kısa süre sonra aşka dönüştü. İhanetle sarsılan Piriler'in yeni bir aşka yelken açması da "Seçkin, üzüntüye esir olmaktansa Özgür'ü seçti" diye yorumlandı.

AYDIN HAMZAEtiketler:
  • 30 Temmuz 2017, Pazar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.