;
Duşta ağladım
Ünlü oyuncu , biten evliliğinin ardından suskunluğunu bozdu. Tam 10 ay sonra bir moda dergisine içini döktü. 42 yaşındaki yıldız, Brad Pitt'le boşandıktan sonra kırık kalp sendromu yaşadığını söyledi. Bu üzüntü yüzünden aşırı derecede kilo verdiğini belirten Angelina Jolie, "Hayatımın en zor zamanıydı, iki yabancı gibiydik" dedi.

KİRADAN MALİKANEYE
Ayrılma kararı sonrası, Jolie 6 çocuğu ile birlikte yeni bir ev alana kadar kirada oturduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu, hayatına yeni bir başlangıç yapmak için Los Angelas'tan 25 milyon dolara bir malikane aldığını ve bir hafta önce taşındığını söyledi. Ev işleri yaparak kafasını dağıttığını söyleyen Jolie, "Böyle durumlarda çocukların önünde değil de duşta ağlamak gerekiyor. Siz emin olmasanız bile onların her şeyin iyi olacağını düşünmeleri çok mühim" diye konuştu. 6 çocukları olan 'Brangelina' çifti 12 yıllık bir ilişki yaşamışlardı.
Etiketler:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.