Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.05.2017

Diva dolmuşu

Gösteriş tutkunu ’un gezi programı için 40 bavulla gittiği Hindistan günleri de lüks içerisinde geçiyor. Yöreye özgü bir araç Diva için 5 kilogram Swarovski taşla süslenirken bunun için de tam 20 bin dolar harcandı!

Diva dolmuşu
Bu yaz ekrana gelecek olan gezi programı 'Dünya Güzellerim' için geçtiğimiz hafta tam 40 bavulla Hindistan'a giden Bülent Ersoy'a yapım ekibinden gösterişli jest... Uzakdoğu'ya özgü şehir içi ulaşımında kullanılan 'Tuk Tuk' adlı aracı Diva için süsleten set ekibi, yaptıkları sürprizle Ersoy'un ayaklarını yerden kesti.

Özellikle turistlerin şehir turu için sıklıkla kullandığı 'Tuk Tuk', Diva için 5 kilogram Swarovski taşla süslendi. Bunun yanı sıra aracın koltukları da Hint ipeğiyle kaplandı. Yapımı 1 ayda tamamlanan araç 20 bin dolara (yaklaşık 72 bin lira) mal olurken bu rakam, "Böyle giderse yapım ekibi dönüş bileti alacak para bulamayacak" esprisi yaptırdı.


SÜSLÜ HALİ


ORİJİNAL HALİ

kalan karakter 1000

memo memo

ablaniz kurban size :))))))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.05.2017 08:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.