Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.03.2017

Güzel para

Meryem Uzerli’yi Arap hayranları zengin etti. Kendi adını taşıyan kozmetik markasını ’de de satışa sunan Uzerli, şu anda en çok satanlarda zirvede!

Güzel para
Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da milyonlarca hayranının gönlünde taht kuran Meryem Uzerli, sınırları aşan şöhretini paraya çevirdi. Geçtiğimiz hafta kendi adını taşıyan kozmetik markasının tanıtımı için Dubai ile Suudi Arabistan'a giden güzel oyuncunun bu ziyareti kısa sürede meyvesini verdi.

Ünlü oyuncunun ziyareti sonrasında markanın satışları bir anda arttı. Uzerli'nin markası, bir hafta içinde Dubai'deki kozmetik firmaları arasında en yüksek ciroyu elde etti. Bünyesinde makyaj paleti, rimel ve eyeliner'ın bulunduğu markanın 270 liraya çıkan fiyatları dikkate alınırsa Uzerli servetine servet katmaya devam edecek…

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

gül suyu dökmek varken ne özelliği var üzerlinin parfümünde kerizmiyiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2017 18:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.