Bugünkü
Takvim

Allah’a havale ettim

’nin uğruna evliliğini bitirdiği ’a ’den yaylım ateşi: ‘İlahi adalet diye bir şey var ve o kadın ömür boyu mutlu olamayacak. Artık beni tahrik ve taciz etmeyi de bıraksın!’

  • Saklambaç
  • 30.03.2017
ABONE OL
Allah’a havale ettim
Eski manken Seçkin Piriler'le Kıvılcım Ural savaşında Kaan Tangöze'nin tarafını belli etmesi ipleri iyice gerdi. Dün 'Duymayan Kalmasın'a katılan Piriler, açtı ağzını yumdu gözünü… Tangöze'nin Ural'ı desteklediği basın açıklamasından hemen sonra önceki geceyi kendisi ve oğullarıyla birlikte geçirdiğini dile getiren Piriler, şunları söyledi: "Kaan, konunun kapanması için artık konuşmamamı istedi. Ancak karşı tarafın beni tahrik ettiğini, bu yüzden konuşacağımı ve o kadının susması gerektiğini söyledim." Seçkin Piriler, ihanet fotoğraflarını görmeden önce Tangöze'ye ısrarla Ural'ın kim olduğunu sormasına rağmen "Asistan arıyordum ve kendisiyle bunun için görüştük" cevabını aldığını anlattı.

'BEN HEP OLACAĞIM!'
Babasını 2015 Ekim'de kaybeden , bundan 15-20 gün sonra da 'nin 'la Beyrut'ta tatil yaptığını ve bu seyahati ise sonradan öğrendiğini açıkladı. Piriler, ikilinin 1 ay sonra ayrılacaklarıyla ilgili açıklaması hatırlatılınca ise şöyle konuştu: "11 yıldır birlikte olduğum adamı gözlemleyerek bu sonuca vardım. Ancak bu sözlerimden sonra onları iyice kenetledim. Evlenip mutlu olsunlar. Ama ilahi adalete güvendiğim için mutlu olacaklarına inanmıyorum. O kadını Allah'a havale ettim. Ayrıca ben ölene kadar Kaan'ın hayatında olacağım." Bu sözleriyle Kıvılcım Ural'a ültimatom veren Piriler, kendisine 'köpek' imasında bulunan Ural'a da yanıt verdi: "Onun 'köpek' dediği kadından Kaan'ın 2 evladı var." Eski eşinin maço bir ruha sahip olduğunu dile getiren Piriler "Evlenirsem Kaan, çocuklarımı benden alır" diyerek de yeni bir ilişkiye başlamaya çekindiğini gözler önüne serdi.


* Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural uğruna iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler'le evliliğini bitirdi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.